LUZINO CUP 16-17 styczeń
KASZUB CUP 2016
Klub/rocznik……………………………………………………………………………
Trener drużyny……………………………………………………………………………
Kierownik drużyny……………………………………………………………………………
REGULAMIN ROZGRYWEKKASZUB CUP2005/2006
§ 1. Przepisy
Zawody rozgrywane są na podstawie przepisów gry w piłkę nożną, zgodnie z niniejszym regulaminem i obowiązującymi przepisami Polskiego Związku Piłki Nożnej. Do wyjątków należą:
- Wyrzut z autu wykonujemy nogą z poza boiska,piłka nie może się toczyć.
- w trakcie zawodów czas jest zatrzymywany tylko i wyłącznie na polecenie sędziego.
§ 2. Sędziowie
Mecze będą prowadzone przez sędziów stowarzyszonych przy Pomorskim Związku Piłki Nożnej.
§ 3. Kategorie wiekowe
§ 4. Wymiary boisk, piłki do gry oraz obuwie
1. Zawodnicygrają wyłącznie w butach piłkarskich przeznaczonych do gry na hali ,boisko z elastycznej nawierzchni syntetycznejo wymiarach 24x40 bramki o wymiarach 5x2 m, rzut karny 9 m, piłka nr 4.
§ 5. Skład drużyn i zmiany
1. Przed rozpoczęciem turnieju kierownicy każdej drużyny zobowiązani są do wypełnienia sprawozdania, protokołu zawodników uczestniczących w meczu.
2. Wzawodach bierze udział 6 zawodników (5 zawodników w polu + bramkarz), drużyny mają nieograniczoną możliwość wymiany zawodników spośród wpisanych do protokołu z możliwością, ich powrotu do gry.
3. Wszelkie zmiany tylko w przerwie gry oraz w wyznaczonej strefie. (zawodnik może wejść na boisku dopiero po opuszczeniu go przez zawodnika schodzącego)
4. Jeden zawodnik może występować tylko w jednej drużynie.
§ 6. Czas gry
1. Eliminacje:8minut.
2. Finały:10 minut.
§ 7. System rozgrywek i punktacji
Zgodnie z harmonogramem załączanym dla rocznika 2005/2006. Organizator ma prawo zmiany harmonogramu rozgrywek.
1. System rozgrywek :
W turnieju dwu dniowym bierze udział 24 zespołów podzielonych na 4 grupy po 6 zespołów wkażdej z grup.
2. System punktacji w meczach grupowych
- za zwycięstwo przyznaje się trzy punkty,
- za spotkanie nierozstrzygnięte (remis) przyznaje się jeden punkt
- za spotkanie przegrane nie przyznaje się punktów.
3. W niedzielę system pucharowy. W przypadku remisu 3 rzuty karne, dalej w przypadku remisu rzuty karne do błędu.
§ 8. Kolejność miejsc
1. O kolejności drużyn w tabelach decyduje ilość zdobytych punktów.
2. W przypadku uzyskania równej ilości punktów przez dwie lub więcej drużyn, o zajętym miejscu decydują:
Przy dwóch zespołach
a) ilość zdobytych punktów w spotkaniach między tymi drużynami,
b) przy równej ilości punktów korzystniejsza różnica bramek we wszystkich spotkaniach z całego cyklu rozgrywek,
c) przy dalszej równości, większa ilość bramek zdobytych we wszystkich spotkaniach z całego cyklu,
d) przy dalszej równości, decyduje losowanie.
Przy więcej niż dwóch zespołach
przeprowadza się dodatkową punktację pomocniczą spotkań wyłącznie między zainteresowanymi drużynami, kierując się kolejno zasadami:
a) ilość zdobytych punktów w spotkaniach między zainteresowanymi drużynami,
b) przy równej ilości punktów korzystniejsza różnica bramek w meczach między zainteresowanymi zespołami,
c) przy dalszej równości, większa ilość bramek zdobytych w meczach między zainteresowanymi zespołami,
d) przy dalszej równości korzystniejsza różnica bramek we wszystkich spotkaniach z całego cyklu rozgrywek,
e) przy dalszej równości, większa ilość bramek zdobytych we wszystkich spotkaniach z całego cyklu,
f) przy dalszej równości, decyduje losowanie.
3. W spotkaniach ćwierćfinałowych, półfinałowych i finałowych, przy nierozstrzygniętym meczu zarządza się serią 5 rzutów karnych, przy jej nie rozstrzygnięciu oddaje się po jednym strzale aż do rozstrzygnięcia.
§ 9. Napomnienia i protesty
1. Kary wychowawcze od 1 do 2 minut.
2. W przypadku drastycznego naruszenia przepisów zawodnik może być usunięty z boiska (czerwona kartka).
3. O konsekwencjach czerwonych kartek decyduje Komisja Zawodów.
4. W przypadku spraw spornych drużyna ma prawo do 10-ciu minut po zakończeniu meczu wnieść protest, który po wpłaceniu kaucji w wysokości 100 zł, zostanie rozstrzygnięty w ciągu 20 min od złożenia protestu. Gdy protest zostanie odrzucony, kaucja przepada na rzecz organizatora.
§ 10. Uwagi organizacyjne
1. Organizator ubezpiecza turniej od OC , nie zapewnia ubezpieczenia zawodników z tytułu NW.
2. Każda z drużyn zobowiązana jest do przydzielenia swoim zawodników stałych numerów na koszulkach na czas trwania turnieju.
3. Każda drużyna musi posiadać jednakowy strój sportowy.
4. Każda z drużyn zobowiązana jest do przedstawienia następującej dokumentacji:
a) lista zbiorcza zawodników,
b) każdy z uczestników musi posiadać aktualną legitymację szkolną ze zdjęciem, lub inny dokument potwierdzający tożsamość,
c) każdy z zawodników musi posiadać aktualne badania lekarskie potwierdzające zdolność do uczestnictwa w rozgrywkach (dopuszczalne są listy zbiorcze).
d) każdy zespół powinien mieć maksymalnie 12zawodników(nagrody przewidziane są dla 12zawodników)
e) dla każdego zespołu przewidziana jest woda
5. Organizator dopuszcza udział dziewcząt w turnieju. W każdej z kategorii mogą występować dziewczyny o dwa lata starsze niż chłopcy. (np.: dziewczyna urodzona w roku2003może występować w roczniku2005).
§ 12. Nagrody
§ 13. Nocleg oraz wyżywienie
Istnieje możliwość noclegu oraz zakupu wyżywienia.
§ 14. Koszty uczestnictwa
Wpisowe na dwu-dniowy turniej od drużyny wynosi250zł,
§ 15. Interpretacja regulaminu należy do organizatora
§16.Szczegółoweprzepisy
- Aut bramkowy bramkarz wykonuje ręką.
- bez zmiany stron, piłka nr 4 (nie futsalowa), pole karne półkole o promieniu 6m, gra 5 + bramkarz, zmiany „hokejowe” w obrębie swojej połowy.
- Wznowienie ze środka (na początku meczu i po straconej bramce jest rzutem pośrednim, nie można bezpośrednio zdobyć bramki), mecz wznawia drużyna która zajmuje połowę od strony zegara (wymieniona na pierwszej pozycji gospodarza)
- Aut wykonywany nogą (rzut pośredni).
- Bramkarz po aucie bramkowym wznawia piłkę rękąwyrzutemza pole karne.
- Mecz kończy sędzia gwizdkiem (nie sygnał dźwiękowy, np. po zakończeniu czasu może być wykonany rzut wolny, karny itp.).
Harmonogram gier KASZUB CUP dla rocznika 2005/2006
16/17.01.2016
A |
|
1 |
GOSRiT Luzino |
2 |
AS Pomorze |
3 |
ProFan Gościcino |
4 |
KTS-K Lew Lębork |
5 |
GKS Linia |
6 |
Sztorm Gdynia |
B |
|
1 |
AP KP Gdynia |
2 |
JaguarGdańsk |
3 |
BłękitniWejherowo |
4 |
UKS Jedynka RedaI |
5 |
Byki Słupsk |
6 |
GKS Kowale |
C |
|
1 |
Sduszor Kaliningrad 1 |
2 |
UKS Mosty |
3 |
UKS Trójka Lębork |
4 |
KP Starogard Gdańsk |
5 |
Jantar Ustka |
6 |
Football Pro Academy |
D |
|
1 |
Sduszor Kaliningrad 2 |
2 |
Gwardia Koszalin |
3 |
Sokół Warszawa |
4 |
Miras Czaplinek |
5 |
Elana Toruń |
6 |
Concordia Elbląg |
Hala Widowiskowo Sportowa GOSRiT
im. Marszałka Macieja Płażyńskiego
84-242 Luzino ul. Adama Mickiewicza 22
DZIEŃ I – SOBOTA16.01.2016– MECZE GRUPOWE
1
|
A
|
08:00
|
08:08
|
GOSRiT Luzino |
* |
AS Pomorze |
|
|
2
|
A
|
08:10
|
08:18
|
ProFan Gościcino |
* |
KTS-K Lew Lębork |
|
|
3
|
A
|
08:20
|
08:28
|
GKS Linia |
* |
Sztorm Gdynia |
|
|
4
|
A
|
08:30
|
08:38
|
ProFan Gościcino |
* |
GOSRiT Luzino |
|
|
5
|
A
|
08:40
|
08:48
|
KTS-K Lew Lębork |
* |
GKS Linia |
|
|
6
|
A
|
08:50
|
08:58
|
AS Pomorze |
* |
Sztorm Gdynia |
|
|
7
|
A
|
09:00
|
09:08
|
GOSRiT Luzino |
* |
KTS-K Lew Lębork |
|
|
8
|
A
|
09:10
|
09:18
|
ProFan Gościcino |
* |
Sztorm Gdynia |
|
|
9
|
A
|
09:20
|
09:28
|
As Pomorze |
* |
GKS Linia |
|
|
10
|
A
|
09:30
|
09:38
|
Sztorm Gdynia |
* |
KTS-K Lew Lębork |
|
|
11
|
A
|
09:40
|
09:48
|
GKS Linia |
* |
GOSRiT Luzino |
|
|
12
|
A
|
09:50
|
09:58
|
AS Pomorze |
* |
ProFan Gościcino |
|
|
13
|
A
|
10:00
|
10:08
|
GOSRiT Luzino |
* |
Sztorm Gdynia |
|
|
14
|
A
|
10:10
|
10:18
|
KTS-K Lew Lębork |
* |
AS Pomorze |
|
|
15
|
A
|
10:20
|
10:28
|
GKS Linia |
* |
ProFan Gościcino |
|
|
16
|
B
|
10:30
|
10:38
|
AP KP Gdynia
|
*
|
JaguarGdańsk
|
|
|
17
|
B
|
10:40
|
10:48
|
BłękitniWejherowo
|
*
|
UKS Jedynka Reda
|
|
|
18
|
B
|
10:50
|
10:58
|
Byki Słupsk
|
*
|
GKS Kowale
|
|
|
19
|
B
|
11:00
|
11:08
|
Błękitni 2006Wejherowo
|
*
|
AP KP Gdynia
|
|
|
20
|
B
|
11:10
|
11:18
|
UKS Jedynka Reda
|
*
|
Byki Słupsk
|
|
|
21
|
B
|
11:20
|
11:28
|
JaguarGdańsk
|
*
|
GKS Kowale
|
|
|
22
|
B
|
11:30
|
11:38
|
AP KP Gdynia
|
*
|
UKS Jedynka Reda
|
|
|
23
|
B
|
11:40
|
11:48
|
BłękitniWejherowo
|
*
|
GKS Kowale
|
|
|
24
|
B
|
11:50
|
11:58
|
JaguarGdańsk
|
*
|
Byki Słupsk
|
|
|
25
|
B
|
12:00
|
12:08
|
GKS Kowale
|
*
|
UKS Jedynka Reda
|
|
|
26
|
B
|
12:10
|
12:18
|
Byki Słupsk
|
*
|
AP KP Gdynia
|
|
|
27
|
B
|
12:20
|
12:28
|
JaguarGdańsk
|
*
|
BłękitniWejherowo
|
|
|
28
|
B
|
12:30
|
12:38
|
AP KP Gdynia
|
*
|
GKS Kowale
|
|
|
29
|
B
|
12:40
|
12:48
|
UKS Jedynka Reda
|
*
|
JaguarGdańsk
|
|
|
30
|
B
|
12:50
|
12:58
|
Byki Słupsk
|
*
|
BłękitniWejherowo
|
|
|
31
|
C
|
13:00
|
13:08
|
Sduszor Kaliningrad 1 |
*
|
UKSMosty
|
|
|
32
|
C
|
13:10
|
13:18
|
UKS Trojka Lebork
|
*
|
KP Starogard Gdański
|
|
|
33
|
C
|
13:20
|
13:28
|
Jantar Ustka
|
*
|
Football Pro Academy
|
|
|
34
|
C
|
13:30
|
13:38
|
UKSTrojka Lebork
|
*
|
Sduszor Kaliningrad 1 |
|
|
35
|
C
|
13:40
|
13:48
|
KP Starogard Gdański
|
*
|
Jantar Ustka
|
|
|
36
|
C
|
13:50
|
13:58
|
UKS Mosty
|
*
|
Football Pro Academy
|
|
|
37
|
C
|
14:00
|
14:08
|
Sduszor Kaliningrad 1 |
*
|
KP Starogard Gdański
|
|
|
38
|
C
|
14:10
|
14:18
|
UKSTrojka Lebork
|
*
|
Football Pro Academy
|
|
|
39
|
C
|
14:20
|
14:28
|
UKS Mosty
|
*
|
Jantar Ustka
|
|
|
40
|
C
|
14:30
|
14:38
|
Football Pro Academy
|
*
|
KP Starogard Gdanski
|
|
|
41
|
C
|
14:40
|
14:48
|
Jantar Ustka
|
*
|
Sduszor Kaliningrad 1 |
|
|
42
|
C
|
14:50
|
14:58
|
UKS Mosty
|
*
|
UKS Trojka Lebork
|
|
|
43
|
C
|
15:00
|
15:08
|
Sduszor Kaliningrad 1 |
*
|
Football Pro Academy
|
|
|
44
|
C
|
15:10
|
15:18
|
KP Starogard Gdansk
|
*
|
UKS Mosty
|
|
|
45
|
C
|
15:20
|
15:28
|
Jantar Ustka
|
*
|
UKS Mosty
|
|
|
46
|
D
|
15:30
|
15:38
|
Sduszor Kaliningrad 2
|
*
|
Gwardia Koszalin
|
|
|
47
|
D
|
15:40
|
15:48
|
Sokol Warszawa
|
*
|
Miras Czaplinek
|
|
|
48
|
D
|
15:50
|
15:58
|
Elana Torun
|
*
|
Concordia Elblag |
|
|
49
|
D
|
16:00
|
16:08
|
Sokol Warszawa
|
*
|
Sduszor Kaliningrad 2
|
|
|
50
|
D
|
16:10
|
16:18
|
Miras Czaplinek
|
*
|
Elana Toruń |
|
|
51
|
D
|
16:20
|
16:28
|
Gwardia Koszalin
|
*
|
Concordia Elblag
|
|
|
52
|
D
|
16:30
|
16:38
|
Sduszor Kaliningrad 2
|
*
|
Miras Czaplinek
|
|
|
53
|
D
|
16:40
|
16:48
|
Sokol Warszawa
|
*
|
Concordia Elblag
|
|
|
54
|
D
|
16:50
|
16:58
|
Gwardia Koszalin
|
*
|
Elana Torun |
|
|
55
|
D
|
17:00
|
17:08
|
Concordia Elblag
|
*
|
Miras Czaplinek
|
|
|
56
|
D
|
17:10
|
17:18
|
Elana Torun |
*
|
Sduszor Kaliningra 2
|
|
|
57
|
D
|
17:20
|
17:28
|
Gwardia Koszalin
|
*
|
Sokol Warszawa
|
|
|
58
|
D
|
17:30
|
17:38
|
Sduszor Kaliningrad 2
|
*
|
Concordia Elblag
|
|
|
59
|
D
|
17:40
|
17:48
|
Miras Czaplinek
|
*
|
Gwardia Koszalin
|
|
|
60
|
D
|
17:50
|
17:58
|
Elana Torun |
*
|
Sokol Warszawa
|
|
|
PROGRAM MINUTOWY - NIEDZIELA17.01.2016SYSTEM PUCHAROWY
GRAMY W ZALEŻNOŚCI OD MIEJSCA ZAJĘTEGO W GRUPIE
Numer meczu |
Godzina |
MIEJSCE |
DRUŻYNY |
WYNIK |
||
GRA O MIEJSCA 17-24 systemem pucharowym |
||||||
1 |
8.20 |
6A-5B |
...................................... - .................................. 6 miejsce w grupie A–5 miejsce w grupie B |
|
|
|
2 |
8.32 |
6C-5D |
...................................... - .................................. 6 miejsce w grupie C–5 miejsce w grupie D |
|
|
|
3 |
8.44 |
6B-5A |
....................................... - .................................. 6 miejsce w grupie B -5 miejsce w grupie A |
|
|
|
4 |
8.56 |
6D-5C |
...................................... - .................................. 6 miejsce w grupie D -5 miejsce w grupie C |
|
|
|
5 |
9.08 |
21-24 |
...................................... - .................................. Przegrany meczu nr 1 – Przegrany meczu nr 2 |
|
|
|
6 |
9.20 |
17-20 |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 1 – Zwycięzca meczu nr 2 |
|
|
|
7 |
9.32 |
21-24 |
....................................... - .................................. Przegrany meczu nr 3 - Przegrany meczu nr 4 |
|
|
|
8 |
9.44 |
17-20 |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 3 - Zwycięzca meczu nr 4 |
|
|
|
9 |
9.56 |
O 23 miejsce |
...................................... - .................................. Przegrany meczu nr 5 – Przegrany meczu nr 7 |
|
|
|
10 |
10.08 |
O 21 miejsce |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 5 – Zwycięzca meczu nr 7 |
|
|
|
11 |
10.20 |
O 19 miejsce |
....................................... - .................................. Przegrany meczu nr 6 - Przegrany meczu nr 8 |
|
|
|
12 |
10.32 |
O 17 miejsce |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 6 - Zwycięzca meczu nr 8 |
|
|
|
10.45- 11.00 wręczenie dyplomów i nagród za miejsca 17-24 |
||||||
GRA O MIEJSCA 9-16 systemem pucharowym |
||||||
13 |
11.00 |
4A-3B |
...................................... - .................................. 4 miejsce w grupie A–3 miejsce w grupie B |
|
|
|
14 |
11.12 |
4C-3D |
...................................... - .................................. 4 miejsce w grupie C–3 miejsce w grupie D |
|
|
|
15 |
11.24 |
4B-3A |
....................................... - .................................. 4 miejsce w grupie B -3 miejsce w grupie A |
|
|
|
16 |
11.36 |
4D-3C |
...................................... - .................................. 4 miejsce w grupie D -3 miejsce w grupie C |
|
|
|
17 |
11.48 |
13-16 |
...................................... - .................................. Przegrany meczu nr 13 – Przegrany meczu nr 14 |
|
|
|
18 |
12.00 |
9-12 |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 13 – Zwycięzca meczu nr 14 |
|
|
|
19 |
12.12 |
13-16 |
....................................... - .................................. Przegrany meczu nr 15 - Przegrany meczu nr 16 |
|
|
|
20 |
12.24 |
9-12 |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 15 - Zwycięzca meczu nr 16 |
|
|
|
21 |
12.36 |
O 15 miejsce |
...................................... - .................................. Przegrany meczu nr 17 – Przegrany meczu nr 19 |
|
|
|
22 |
12.48 |
O 13 miejsce |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 17 – Zwycięzca meczu nr 19 |
|
|
|
23 |
13.00 |
O 11 miejsce |
....................................... - .................................. Przegrany meczu nr 18 - Przegrany meczu nr 20 |
|
|
|
24 |
13.12 |
O 9 miejsce |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr 18 - Zwycięzca meczu nr 20 |
|
|
|
13.30-13.45 wręczenie dyplomów i nagród za miejsca 9-16 |
||||||
GRA O MIEJSCA 1-8 systemem pucharowym |
||||||
25 |
13.48 |
2A-1B |
...................................... - .................................. 2 miejsce w grupie A–1 miejsce w grupie B |
|
|
|
26 |
14.00 |
2C-1D |
...................................... - .................................. 2 miejsce w grupie C–1 miejsce w grupie D |
|
|
|
27 |
14.12 |
2B-1A |
....................................... - .................................. 2 miejsce w grupie B -1 miejsce w grupie A |
|
|
|
28 |
14.24 |
2D-1C |
...................................... - .................................. 2 miejsce w grupie D -1 miejsce w grupie C |
|
|
|
29 |
14.36 |
5-8 |
...................................... - .................................. Przegrany meczu nr. 25 – Przegrany meczu nr. 26 |
|
|
|
30 |
14.48 |
1-4 |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr. 25 – Zwycięzca meczu nr. 26 |
|
|
|
31 |
15.00 |
5-8 |
....................................... - .................................. Przegrany meczu nr. 27 - Przegrany meczu nr. 28 |
|
|
|
32 |
15.12 |
1-4 |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr. 28 - Zwycięzca meczu nr. 28 |
|
|
|
33 |
15.24 |
O 7 miejsce |
...................................... - .................................. Przegrany meczu nr. 29 – Przegrany meczu nr. 31 |
|
|
|
34 |
15.36 |
O 5 miejsce |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr. 29 – Zwycięzca meczu nr. 31 |
|
|
|
35 |
15.48 |
O 3 miejsce |
....................................... - .................................. Przegrany meczu nr. 30 - Przegrany meczu nr. 32 |
|
|
|
36 |
16.00 |
FINAŁ |
...................................... - .................................. Zwycięzca meczu nr. 30 - Zwycięzca meczu nr. 32 |
|
|
|
16.30 wręczenie dyplomów i nagród za miejsca 1-8 zakończenie Kaszub Cup |
1 MIEJSCE |
|
2 MIEJSCE |
|
3 MIEJSCE |
|
4 MIEJSCE |
|
5 MIEJSCE |
|
6 MIEJSCE |
|
7 MIEJSCE |
|
8 MIEJSCE |
|
9 MIEJSCE |
|
10 MIEJSCE |
|
11 MIEJSCE |
|
12 MIEJSCE |
|
13 MIEJSCE |
|
14 MIEJSCE |
|
15 MIEJSCE |
|
16 MIEJSCE |
|
17 MIEJSCE |
|
18 MIEJSCE |
|
19 MIEJSCE |
|
20 MIEJSCE |
|
21 MIEJSCE |
|
22 MIEJSCE |
|
23 MIEJSCE |
|
24 MIEJSCE |
|
|
GOSRiT Luzino
|
AS Pomorze
|
ProFan Gościcino
|
Lew Lębork
|
GKS Linia
|
Sztorm Gdynia
|
Bramki
|
Punkty
|
GOSRiT Luzino
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AS Pomorze
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ProFan Gościcino
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lew Lębork
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GKS Linia
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sztorm Gdynia
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GRUPA A
|
AP KP Gdynia
|
JaguarGdańsk
|
Błękitni Wejherowo
|
UKS Jedynka Reda I
|
Byki Słupsk
|
GKS Kowale
|
Bramki
|
Punkty
|
AP KP Gdynia
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JaguarGdańsk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Błękitni Wejherowo
|
|
|
|
|
|
|
|
|
UKS Jedynka Reda I
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Byki Słupsk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GKS Kowale
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GRUPA B
GRUPA C
|
Sduszor Kaliningrad 1
|
UKS Mosty
|
UKS Trojka Lębork
|
KP Starogard Gdańsk
|
Jantar Ustka
|
Football Pro Academy
|
Bramki
|
Punkty
|
Sduszor Kaliningrad 1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
UKS Mosty
|
|
|
|
|
|
|
|
|
UKS Trojka Lębork
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KP Starogard Gdańsk
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jantar Ustka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Football Pro Academy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sduszor Kaliningrad 2
|
Gwardia Koszalin
|
Sokół Warszawa
|
Miras Czaplinek
|
Elana Toruń
|
Concordia Elbląg
|
Bramki
|
Punkty
|
Sduszor Kaliningrad 2
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gwardia Koszalin
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sokół Warszawa
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Miras Czaplinek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elana Toruń
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Concordia Elbląg
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GRUPA D
Komentarze